Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > VOF-275-30
Pieprasīt citātu
Latviešu
6677438VOF-275-30 attēlsCUI, Inc.
VOF-275-30
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
60+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    VOF-275-30
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 30V 160W/275W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    30V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    80 ~ 264 VAC
  • Tips
    Open Frame
  • Izmērs / Izmēri
    5.00" L x 3.00" W x 0.75" H (127.0mm x 76.2mm x 19.1mm)
  • Sērija
    VOF-275
  • Jauda (vatos)
    160W (275W Forced Air)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 70°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Obligātā minimālā slodze
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input
  • Efektivitāte
    90%
  • Detalizēts apraksts
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 9.17A 80 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    9.17A