Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 73L4R75J
Pieprasīt citātu
Latviešu
302636773L4R75J attēlsCTS Electronic Components
73L4R75J
Noliktavā
10000+
  • Daļas numurs
    73L4R75J
  • Apraksts
    RES 0.75 OHM 5% 1/4W 1206
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svinu / RoHS atbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1206
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Sērija
    73Lx
  • Pretestība
    750 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    750 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film