Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 73L4R62F
Pieprasīt citātu
Latviešu
456501673L4R62F attēlsCTS Electronic Components
73L4R62F
  • Daļas numurs
    73L4R62F
  • Apraksts
    RES 0.62 OHM 1% 1/4W 1206
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Pretestība
    620 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    620 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film