Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 73L5R11J
Pieprasīt citātu
Latviešu
60244173L5R11J attēlsCTS Electronic Components
73L5R11J
Noliktavā
10000+
  • Daļas numurs
    73L5R11J
  • Apraksts
    RES 0.11 OHM 5% 1/2W 1210
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1210
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm)
  • Pretestība
    110 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums / lieta
    1210 (3225 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    110 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Current Sense Thick Film