Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Rotējošie potenciometri, reostati > 450D501F8
Pieprasīt citātu
Latviešu
3062650450D501F8 attēlsCTS Electronic Components
450D501F8
  • Daļas numurs
    450D501F8
  • Apraksts
    POT 500 OHM 1/2W CARBON LINEAR
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšanās stils
    Solder Lug
  • Temperatūras koeficients
  • Konusveida
    Linear
  • Izmērs - ķermenis
    Round - 0.938" Dia x 0.453" H (23.83mm x 11.51mm)
  • Sērija
    Stock Pot™ 450
  • Rotācija
    300°
  • Pretestības materiāls
    Carbon
  • Pretestība (ohm)
    500
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    450D501-7
  • Turnu skaits
    1
  • Bandu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Panel Mount
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Detalizēts apraksts
    500 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.5W, 1/2W Solder Lug
  • Buksēšanas vītne
    3/8-32
  • Iebūvēts slēdzis
    None
  • Korekcijas veids
    User Defined
  • Izpildes tips
    Flatted
  • Pievadu garums
    1.000" (25.40mm)
  • Piedziņas diametrs
    0.250" (6.35mm)