Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Rotējošie potenciometri, reostati > 450D502F7
Pieprasīt citātu
Latviešu
3153036450D502F7 attēlsCTS Electronic Components
450D502F7
  • Daļas numurs
    450D502F7
  • Apraksts
    POT 5K OHM 1/2W CARBON LINEAR
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšanās stils
    Solder Lug
  • Temperatūras koeficients
  • Konusveida
    Linear
  • Izmērs - ķermenis
    Round - 0.938" Dia x 0.453" H (23.83mm x 11.51mm)
  • Sērija
    Stock Pot™ 450
  • Rotācija
    300°
  • Pretestības materiāls
    Carbon
  • Pretestība (ohm)
    5k
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Citi vārdi
    450D502-6
  • Turnu skaits
    1
  • Bandu skaits
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Detalizēts apraksts
    5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.5W, 1/2W Solder Lug
  • Buksēšanas vītne
    3/8-32
  • Iebūvēts slēdzis
    None
  • Korekcijas veids
    User Defined
  • Izpildes tips
    Flatted
  • Pievadu garums
    0.875" (22.23mm)
  • Piedziņas diametrs
    0.250" (6.35mm)