Pieprasīt citātu
Latviešu
1617849450D253PR16 attēlsCTS Electronic Components
450D253PR16
  • Daļas numurs
    450D253PR16
  • Apraksts
    POT 25K OHM 1/3W CARBON LINEAR
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšanās stils
    Solder Lug
  • Temperatūras koeficients
  • Konusveida
    Linear
  • Izmērs - ķermenis
    Round - 0.938" Dia x 0.453" H (23.83mm x 11.51mm)
  • Sērija
    Stock Pot™ 450
  • Rotācija
    300°
  • Pretestības materiāls
    Carbon
  • Pretestība (ohm)
    25k
  • Jauda (vatos)
    0.333W, 1/3W
  • Citi vārdi
    450D253-8
  • Turnu skaits
    1
  • Bandu skaits
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Detalizēts apraksts
    25k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.333W, 1/3W Solder Lug
  • Buksēšanas vītne
    3/8-32
  • Iebūvēts slēdzis
    None
  • Korekcijas veids
    User Defined
  • Izpildes tips
    Round
  • Pievadu garums
    2.000" (50.80mm)
  • Piedziņas diametrs
    0.250" (6.35mm)