Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH125-100
Pieprasīt citātu
Latviešu
6591065SCRH125-100 attēlsBel
SCRH125-100
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    SCRH125-100
  • Apraksts
    FIXED IND 10UH 5.5A 25 MOHM SMD
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
  • Sērija
    SCRH125
    Nonstandard
  • Citi vārdi
    SCRH125-100M
    SCRH125100
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    10µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.236" (6.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    10µH Shielded Inductor 5.5A 25 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    25 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    5.5A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    4A