Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH125-121
Pieprasīt citātu
Latviešu
3940521SCRH125-121 attēlsBel
SCRH125-121
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    SCRH125-121
  • Apraksts
    FIXED IND 120UH 1.6A 220 MOHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
  • Sērija
    SCRH125
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    120µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.236" (6.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    120µH Shielded Inductor 1.6A 220 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    220 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.6A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.1A