Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH124B-470
Pieprasīt citātu
Latviešu
4653017SCRH124B-470 attēlsBel
SCRH124B-470
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    SCRH124B-470
  • Apraksts
    FIXED IND 47UH 1.87A 170 MOHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
  • Sērija
    SCRH124B
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    47µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.189" (4.80mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    47µH Shielded Inductor 1.87A 170 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    170 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.87A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.9A