Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCMS5D25-3R3
Pieprasīt citātu
Latviešu
2078687SCMS5D25-3R3 attēlsBel
SCMS5D25-3R3
  • Daļas numurs
    SCMS5D25-3R3
  • Apraksts
    FIXED IND 3.3UH 2.46A 42 MOHM
  • Tolerance
    ±30%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
  • Sērija
    SCMS5D25
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    3.3µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.110" (2.80mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    3.3µH Shielded Inductor 2.46A 42 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    42 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    2.46A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.8A