Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCMS5D25-330
Pieprasīt citātu
Latviešu
3000980SCMS5D25-330 attēlsBel
SCMS5D25-330
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SCMS5D25-330
  • Apraksts
    FIXED IND 33UH 1.04A 330 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    SCMS5D25
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    33µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.110" (2.80mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    33µH Shielded Inductor 1.04A 330 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    330 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.04A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    630mA