Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCMS5D25-1R2
Pieprasīt citātu
Latviešu
492410SCMS5D25-1R2 attēlsBel
SCMS5D25-1R2
  • Daļas numurs
    SCMS5D25-1R2
  • Apraksts
    FIXED IND 1.2UH 4.5A 26 MOHM SMD
  • Tolerance
    ±30%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
  • Sērija
    SCMS5D25
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    1.2µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.110" (2.80mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    1.2µH Shielded Inductor 4.5A 26 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    26 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    4.5A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    3.2A