Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > ABC75-1T58L
Pieprasīt citātu
Latviešu
6843285ABC75-1T58L attēlsBel
ABC75-1T58L
Noliktavā
96+
  • Daļas numurs
    ABC75-1T58L
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 58V 75W
  • Spriegums - izlaide 1
    58V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    85 ~ 264 VAC
  • Izmērs / Izmēri
    3.00" L x 2.00" W x 1.00" H (76.2mm x 50.8mm x 25.4mm)
  • Jauda (vatos)
    75W
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 70°C (With Derating)
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Obligātā minimālā slodze
    No
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Efektivitāte
    93%
  • Detalizēts apraksts
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 58V 1.29A 85 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    1.29A