Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > ABC75-1T24L
Pieprasīt citātu
Latviešu
5746903ABC75-1T24L attēlsBel
ABC75-1T24L
  • Daļas numurs
    ABC75-1T24L
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 24V 75W
  • Spriegums - izlaide 1
    24V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    85 ~ 264 VAC
  • Izmērs / Izmēri
    3.00" L x 2.00" W x 1.00" H (76.2mm x 50.8mm x 25.4mm)
  • Sērija
    ABC75
  • Jauda (vatos)
    75W
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 70°C (With Derating)
  • Iespējas
    Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
  • Efektivitāte
    91%
  • Detalizēts apraksts
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 3.12A 85 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    3.12A