Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > ABC75-1048L
Pieprasīt citātu
Latviešu
615821
ABC75-1048L
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
42+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ABC75-1048L
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER 48V 75W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    48V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    85 ~ 264 VAC
  • Tips
    Open Frame
  • Izmērs / Izmēri
    3.00" L x 2.00" W x 1.00" H (76.2mm x 50.8mm x 25.4mm)
  • Sērija
    ABC75
  • Jauda (vatos)
    75W
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 70°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Obligātā minimālā slodze
    No
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
  • Efektivitāte
    93%
  • Detalizēts apraksts
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.56A 85 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    1.56A