Mājas > Produkti > RF / IF un RFID > RF antenas > AR251621025CCLF
Pieprasīt citātu
Latviešu
6183004AR251621025CCLF attēlsAPI Technologies Corp.
AR251621025CCLF
Noliktavā
50+
  • Daļas numurs
    AR251621025CCLF
  • Apraksts
    RF ANT 1.621GHZ MODULE CABLE MAG
  • Izbeigšana
    Cable (254mm) - SMA Male (1)
  • Augstums (Maks.)
    0.505" (12.83mm)
  • Iegūt
    3dBic
  • Frekvences diapazons
    1.616GHz ~ 1.626GHz
  • Frekvenču grupa
    UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
  • Frekvence (centrs / frekvence)
    1.621GHz
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    1.621GHz Module RF Antenna 1.616GHz ~ 1.626GHz 3dBic Cable (254mm) - SMA Male (1) Magnetic, Chassis Mount