Mājas > Produkti > RF / IF un RFID > RF antenas > AR251615025CCLF
Pieprasīt citātu
Latviešu
5638008AR251615025CCLF attēlsAPI Technologies Corp.
AR251615025CCLF
Noliktavā
60+
  • Daļas numurs
    AR251615025CCLF
  • Apraksts
    RF ANT 1.615GHZ MODULE CABLE MAG
  • Izbeigšana
    Cable (254mm) - SMA Male (1)
  • Augstums (Maks.)
    0.505" (12.83mm)
  • Iegūt
    3dBic
  • Frekvences diapazons
    1.605GHz ~ 1.625GHz
  • Frekvenču grupa
    UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
  • Frekvence (centrs / frekvence)
    1.615GHz
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    1.615GHz Module RF Antenna 1.605GHz ~ 1.625GHz 3dBic Cable (254mm) - SMA Male (1) Magnetic, Chassis Mount