Mājas > Produkti > RF / IF un RFID > RF antenas > AR251575008CCLF
Pieprasīt citātu
Latviešu
6833357AR251575008CCLF attēlsAPI Technologies Corp.
AR251575008CCLF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    AR251575008CCLF
  • Apraksts
    RF ANT 1.575GHZ MODULE CABLE MAG
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • VSWR
    2.1
  • Izbeigšana
    Cable (254mm) - SMA Male (1)
  • Sērija
  • Atgriešanās zaudējums
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
  • Joslu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Magnetic, Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Augstums (Maks.)
    0.505" (12.83mm)
  • Iegūt
    2dBic
  • Frekvences diapazons
  • Frekvenču grupa
    UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
  • Frekvence (centrs / frekvence)
    1.575GHz
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    1.575GHz Module RF Antenna 2dBic Cable (254mm) - SMA Male (1) Magnetic, Chassis Mount