Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ER1641-393KR
Pieprasīt citātu
Latviešu
ER1641-393KR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ER1641-393KR
  • Apraksts
    FIXED IND 39UH 205MA 1.93 OHM TH
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    ER1641
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    50 @ 2.5MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    ER1641-393KR 2500 TR
    ER1641-393KR-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    7 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    2.5MHz
  • Induktivitāte
    39µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    29MHz
  • Detalizēts apraksts
    39µH Shielded Molded Inductor 205mA 1.93 Ohm Max Axial
  • DC pretestība (DCR)
    1.93 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    205mA