Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ER1641-392KR
Pieprasīt citātu
Latviešu
5500408ER1641-392KR attēlsAPI Delevan
ER1641-392KR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
250+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ER1641-392KR
  • Apraksts
    FIXED IND 3.9UH 450MA 400 MOHM
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-39010/02, ER1641
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    44 @ 7.9MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    1134-1175-2-MIL
    1134-1175-MIL
    ER1641-392KR-250-TR
    ER1641392KR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Iron
  • Ražotāja standarta svina laiks
    7 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    7.9MHz
  • Induktivitāte
    3.9µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    75MHz
  • Detalizēts apraksts
    3.9µH Unshielded Inductor 450mA 400 mOhm Max Axial
  • DC pretestība (DCR)
    400 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    450mA