Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ER1641-394KR
Pieprasīt citātu
Latviešu
ER1641-394KR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ER1641-394KR
  • Apraksts
    FIXED IND 390UH 105MA 7.4 OHM TH
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±10%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    ER1641
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    60 @ 790kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    ER1641-394KR 2500 TR
    ER1641-394KR-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    7 Weeks
  • Induktīvās frekvences tests
    790kHz
  • Induktivitāte
    390µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    6.2MHz
  • Detalizēts apraksts
    390µH Shielded Molded Inductor 105mA 7.4 Ohm Max Axial
  • DC pretestība (DCR)
    7.4 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    105mA