Pieprasīt citātu
Latviešu
5177778CP2-HSC055-4 attēls3M
CP2-HSC055-4
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1620+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CP2-HSC055-4
  • Apraksts
    CONN SHROUD CPCI 2MM TYPE C 11
  • Sērija
    MetPak™ CP2
  • Piķis
    0.079" (2.00mm)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    3M5587
    CP2HSC0554
  • Rindu skaits
    5
  • Pozīciju skaits
    55
  • Piezīme
    Contacts Not Included
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    5 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    55 Position Shroud for Male Pins Connector Through Hole