Pieprasīt citātu
Latviešu
6097282CP2-HSB110-2 attēls3M
CP2-HSB110-2
  • Daļas numurs
    CP2-HSB110-2
  • Apraksts
    CONN SHROUD CPCI 2MM TYPE B 22
  • Sērija
    MetPak™ CP2
  • Piķis
    0.079" (2.00mm)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    3M5585
    CP2HSB1102
  • Rindu skaits
    5
  • Pozīciju skaits
    110
  • Piezīme
    Contacts Not Included
  • Montāžas tips
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    110 Position Shroud for Male Pins Connector Through Hole