Pieprasīt citātu
Latviešu
5069738318AS24020 attēlsTamura
318AS24020
  • Daļas numurs
    318AS24020
  • Apraksts
    AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 24V 5W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izlaide
    24VAC
  • Spriegums - ievade
    120VAC
  • Izmērs / Izmēri
    1.69" L x 1.81" W x 2.76" H (43.0mm x 46.0mm x 70.0mm)
  • Sērija
    318AS
  • Izmantotais reģions
    North America
  • Jauda (vatos)
    5W
  • Izejas savienotājs
    Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm
  • Citi vārdi
    MT7130
  • Darbības temperatūra
    -10°C ~ 40°C
  • Nav slodzes jaudas patēriņa
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades veids
    Fixed Blade
  • Ieejas savienotājs
    NEMA 1-15P
  • Veidlapa
    Wall Mount
  • Efektivitāte
  • Detalizēts apraksts
    24VAC 200mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    200mA
  • Lentas garums
    72" (1.83m)