Pieprasīt citātu
Latviešu
5212321318AS24015 attēlsTamura
318AS24015
  • Daļas numurs
    318AS24015
  • Apraksts
    AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 4W
  • ECAD modelis
  • Svars
  • Spriegums - izlaide
    24V
  • Spriegums - ievade
    120VAC
  • Izmērs / Izmēri
    2.75" L x 1.81" W x 1.69" H (70.0mm x 46.0mm x 43.0mm)
  • Sērija
    318AS
  • Izmantotais reģions
    North America
  • Jauda (vatos)
    3.6W
  • Polarizācija
    Positive Center
  • Izejas savienotājs
    Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm
  • Citi vārdi
    MT7158
  • Darbības temperatūra
    -10°C ~ 40°C
  • Nav slodzes jaudas patēriņa
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades veids
    Fixed Blade
  • Ieejas savienotājs
    NEMA 1-15P
  • Veidlapa
    Wall Mount
  • Efektivitāte
  • Detalizēts apraksts
    24V 3.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    150mA
  • Lentas garums
    72" (1.83m)
  • Apstiprinājumi
    cULus
  • Pieteikumi
    ITE (Commercial)
318PA.3
318PA.3
Apraksts: RCPT MALE 8POS PNL MNT .3M LEAD