Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > KRL2012E-M-R007-F-T5
Pieprasīt citātu
Latviešu
2759745KRL2012E-M-R007-F-T5 attēlsSusumu
KRL2012E-M-R007-F-T5
  • Daļas numurs
    KRL2012E-M-R007-F-T5
  • Apraksts
    RES 0.007 OHM 1W 0805 WIDE
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
  • Pretestība
    7 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    7 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil