Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > KRL2012E-M-R003-F-T5
Pieprasīt citātu
Latviešu
3287975KRL2012E-M-R003-F-T5 attēlsSusumu
KRL2012E-M-R003-F-T5
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    KRL2012E-M-R003-F-T5
  • Apraksts
    RES 0.003 OHM 1W 0805 WIDE
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2012
  • Izmērs / Izmēri
    0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
  • Sērija
    KRL
  • Pretestība
    3 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    Wide 0805 (2012 Metric), 0508
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    37 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Iespējas
    Automotive AEC-Q200, Current Sense
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    3 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil