Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW5JT15K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
287252
WW5JT15K0
  • Daļas numurs
    WW5JT15K0
  • Apraksts
    RES 15K OHM 5W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
  • Pretestība
    15 kOhms
  • Jauda (vatos)
    5W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 350°C
  • Detalizēts apraksts
    15 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound