Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW5JT12K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
WW5JT12K0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    WW5JT12K0
  • Apraksts
    RES 12K OHM 5W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
  • Sērija
    WW
  • Pretestība
    12 kOhms
  • Jauda (vatos)
    5W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 350°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Moisture Resistant
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    12 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound