Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW12JT160R
Pieprasīt citātu
Latviešu
847358WW12JT160R attēlsStackpole Electronics, Inc.
WW12JT160R
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    WW12JT160R
  • Apraksts
    RES 160 OHM 0.4W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
  • Pretestība
    160 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.4W
    Axial
  • Citi vārdi
    WW H 160 5% R