Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW12JT12R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
619166WW12JT12R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
WW12JT12R0
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    WW12JT12R0
  • Apraksts
    RES 12 OHM 0.4W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
  • Pretestība
    12 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.4W
  • Citi vārdi
    WW H 12 5% R
    WWH125%R
    WWH125%R-ND
    WWH12JR
    WWH12JR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 350°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Moisture Resistant
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    12 Ohms ±5% 0.4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound