Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW12FB21R5
Pieprasīt citātu
Latviešu
2467204WW12FB21R5 attēlsStackpole Electronics, Inc.
WW12FB21R5
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    WW12FB21R5
  • Apraksts
    RES 21.5 OHM 0.4W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
  • Pretestība
    21.5 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.4W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    WW H 21.5 1% B