Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW12FB21R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
1823256WW12FB21R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
WW12FB21R0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    WW12FB21R0
  • Apraksts
    RES 21 OHM 0.4W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
  • Sērija
    WW
  • Pretestība
    21 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.4W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    WW H 21 1% B
    WWH211%B
    WWH211%B-ND
    WWH21FB
    WWH21FB-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 350°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Moisture Resistant
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    21 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound