Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF5JT2K20
Pieprasīt citātu
Latviešu
3784838RSMF5JT2K20 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF5JT2K20
  • Daļas numurs
    RSMF5JT2K20
  • Apraksts
    RES 2.2K OHM 5W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Pretestība
    2.2 kOhms
  • Jauda (vatos)
    5W
    Axial
  • Citi vārdi
    RSM 5 2.2K 5% R