Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF5JT220R
Pieprasīt citātu
Latviešu
5748722RSMF5JT220R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF5JT220R
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    RSMF5JT220R
  • Apraksts
    RES 220 OHM 5W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Pretestība
    220 Ohms
  • Jauda (vatos)
    5W
  • Citi vārdi
    RSM 5 220 5% R