Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF3JT6K20
Pieprasīt citātu
Latviešu
1405623RSF3JT6K20 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF3JT6K20
  • Daļas numurs
    RSF3JT6K20
  • Apraksts
    RES 6.2K OHM 3W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Pretestība
    6.2 kOhms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RS 3 6.2K 5% R
    RS 3 6.2K 5% R-ND
    RS36.2K5%R
    RS36.2K5%R-ND
    RS36.2KJR
    RS36.2KJR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Detalizēts apraksts
    6.2 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film