Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF3JT51R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
2383279RSF3JT51R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF3JT51R0
  • Daļas numurs
    RSF3JT51R0
  • Apraksts
    RES 51 OHM 3W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Pretestība
    51 Ohms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Citi vārdi
    RS 3 51 5% R
    RS 3 51 5% R-ND
    RS3515%R
    RS3515%R-ND
    RS351JR
    RS351JR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    51 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film