Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF1JT4K30
Pieprasīt citātu
Latviešu
4035772RSF1JT4K30 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF1JT4K30
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    RSF1JT4K30
  • Apraksts
    RES 4.3K OHM 1W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Pretestība
    4.3 kOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RS 1 4.3K 5% R
    RS 1 4.3K 5% R-ND
    RS14.3K5%R
    RS14.3K5%R-ND
    RS14.3KJR
    RS14.3KJR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    4.3 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film