Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF1JT43R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
4852518RSF1JT43R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF1JT43R0
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    RSF1JT43R0
  • Apraksts
    RES 43 OHM 1W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Pretestība
    43 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RS 1 43 5% R
    RS 1 43 5% R-ND
    RS1435%R
    RS1435%R-ND
    RS143JR
    RS143JR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    43 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film