Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF1JT39R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
496150RSF1JT39R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF1JT39R0
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    RSF1JT39R0
  • Apraksts
    RES 39 OHM 1W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Pretestība
    39 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RSF 1 39 5% R
    RSF 1 39 5% R-ND