Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF1JT33K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
1615790RSF1JT33K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF1JT33K0
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    RSF1JT33K0
  • Apraksts
    RES 33K OHM 1W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Pretestība
    33 kOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    RSF133KJRCT
    RSF133KJRCT-ND
    RSF1JT33K0CT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Detalizēts apraksts
    33 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film