Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF12JTR100
Pieprasīt citātu
Latviešu
219125RSF12JTR100 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF12JTR100
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    RSF12JTR100
  • Apraksts
    RES 0.1 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Pretestība
    100 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RSF 1/2 0.1 5% R
    RSF 1/2 0.1 5% R-ND