Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF12JT91R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
6110041RSF12JT91R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF12JT91R0
  • Daļas numurs
    RSF12JT91R0
  • Apraksts
    RES 91 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Pretestība
    91 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Citi vārdi
    RS 1/2 91 5% R
    RS 1/2 91 5% R-ND
    RS1/2915%R
    RS1/2915%R-ND
    RS1/291JR
    RS1/291JR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 200°C
  • Detalizēts apraksts
    91 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film