Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF12JT3R60
Pieprasīt citātu
Latviešu
5884652RSF12JT3R60 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF12JT3R60
  • Daļas numurs
    RSF12JT3R60
  • Apraksts
    RES 3.6 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Pretestība
    3.6 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Citi vārdi
    RS 1/2 3.6 5% R
    RS 1/2 3.6 5% R-ND
    RS1/23.65%R
    RS1/23.65%R-ND
    RS1/23.6JR
    RS1/23.6JR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 200°C
  • Detalizēts apraksts
    3.6 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film