Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF12JT3R30
Pieprasīt citātu
Latviešu
7064070RSF12JT3R30 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF12JT3R30
  • Daļas numurs
    RSF12JT3R30
  • Apraksts
    RES 3.3 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Pretestība
    3.3 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Citi vārdi
    RS 1/2 3.3 5% R
    RS 1/2 3.3 5% R-ND
    RS1/23.35%R
    RS1/23.35%R-ND
    RS1/23.3JR
    RS1/23.3JR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 200°C
  • Detalizēts apraksts
    3.3 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film