Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNV14FAL130K
Pieprasīt citātu
Latviešu
5107385RNV14FAL130K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNV14FAL130K
  • Daļas numurs
    RNV14FAL130K
  • Apraksts
    RES MF HV .25W 130K OHM 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
  • Pretestība
    130 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    RNV14FAL130KCT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Detalizēts apraksts
    130 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Metal Film