Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNV14FAL10M0
Pieprasīt citātu
Latviešu
1725369RNV14FAL10M0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNV14FAL10M0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RNV14FAL10M0
  • Apraksts
    RES MF HV .25W 10M OHM 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
  • Sērija
    RNV
  • Pretestība
    10 MOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RNV14FAL10M0CT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    10 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Metal Film