Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNMF12FTC75K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
1911859RNMF12FTC75K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTC75K0
  • Daļas numurs
    RNMF12FTC75K0
  • Apraksts
    RES 75K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Pretestība
    75 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RNM 1/2 T2 75K 1% R
    RNM 1/2 T2 75K 1% R-ND