Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNMF12FTC6K65
Pieprasīt citātu
Latviešu
3669530RNMF12FTC6K65 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTC6K65
  • Daļas numurs
    RNMF12FTC6K65
  • Apraksts
    RES 6.65K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Pretestība
    6.65 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RNM 1/2 T2 6.65K 1% R
    RNM 1/2 T2 6.65K 1% R-ND